WYBRANE TRANSAKCJE

Sprawiamy, że plany biznesowe naszych klientów stają się rzeczywistością. Zapewniamy bezpieczeństwo na każdym etapie transakcji kupna/sprzedaży, maksymalizujemy jej wartość, pozyskujemy finansowanie. Robimy o wiele więcej. Osiągamy ponadprzeciętne rezultaty w imieniu naszych klientów.

TypeSectorCustomerClientContractor
SprzedażOchrona ZdrowiaPrywatni udziałowcy
CET doradzał założycielom w sprzedaży pakietu większościowego sieci 3 klinik stomatologicznych (Poznań) do funduszu Private Equity.
SprzedażOchrona ZdrowiaPrywatni udziałowcy
CET doradzał założycielom w sprzedaży sieci 3 klinik stomatologicznych (Toruń i Gdańsk) do funduszu Private Equity.
SprzedażOchrona ZdrowiaPrywatni udziałowcy
CET doradzał założycielom w sprzedaży kliniki stomatologicznej w Dzierżoniowie do funduszu Private Equity.
SprzedażE-CommercePrywatni udziałowcy
Prywatni udziałowcy sprzedali 100% udziałów integratora logistycznego dla branży e-commerce do inwestora strategicznego wspieranego przez fundusz ABRIS.
SprzedażFMCGPrywatni udziałowcy
Prywatni udziałowcy sprzedali pakiet większościowy w numerze jeden polskiego rynku lakierów do paznokci – firmie Nesperta właściciela marek SEMILAC i HI HYBRID do funduszu private equity wyspecjalizowanego w segmencie consumer & lifestyle.
ZakupPrzemysłIKR
ERBUD w ramach swojej strategii wzrostu na rynku niemieckim nabył pakiet 100% udziałów w firmie świadczącej usługi budowy i utrzymania instalacji rurociągowych dla przemysłu.
SprzedażE-CommercePrywatni udziałowcy
Prywatni udziałowcy sprzedali pakiet mniejszościowy wiodącej europejskiej firmy na rynku B2B e-commerce do funduszu private equity wyspecjalizowanego w transakcjach mniejszościowych.
SprzedażOchrona ZdrowiaPrywatni udziałowcy
Prywatni udziałowcy sprzedali pakiet większościowy w wiodącej sieci klinik stomatologicznych na Górnym Śląsku do funduszu private equity.
1 2 3 5 >>